Göztepe Soyak Sitesi 15. Blok K:2 D:285 Göztepe
|Randevu Al: 0216 706 23 63
bel oranı hesaplama

Bel Kalça Oranı Hesaplama

Bel Çevresi (cm) :
Kalça Çevresi (cm) :
   
Sonuç : ?

Bel – kalça oranı vücuttaki yağ oranının yanında vücudun belirli bölümlerinin ideal ölçülerde olup olmadığını hesaplamak için kullanılan yöntemdir. Kişinin sahip olduğu bel ve kalça oranının kilosuna ve boyuna uyup uymadığının tespit edilmesini sağlamaktadır.

bel ve kalça oranı hesaplama

Bel Kalça Oranı Hesaplama – Diyet Uzmanı Sağlıklı Zayıflama Danışmanlığı

Sağlıksız vücut yapılarının önüne geçmek, hangi diyet listelerinin uygulanacağını belirlemek için yapılmaktadır. Aşağıdaki bel – kalça oranı hesaplama aracı ile sağlıklı vücut ölçülerine sahip olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Erkeklerde 1.0, kadınlarda 0.8’in üzerindeki sonuçlar için diyetisyenlerimize başvurunuz. Vücuttaki yağın nerede biriktiğini bilmek kişinin kilo verme çalışmalarına nereden başlayacağını öğrenmesi için gereklidir.

Karın çevresindeki yağ birikimi diğer bölgelere oranla daha fazla ise sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Aynı zamanda orantısız görüntü yaratan her bölge için yağ oranı ölçümlerinin yapılması gerekir.

Size özel yöntemler, hızlı ve etkili diyetler, uzman danışmanlık ve mutlu bir hayat…

Randevu ve Teşhis

Danışanlarımızla ilk randevu, kişiye özel beslenme danışmanlığı hakkında bilgilendirme ve vücut analiziyle beslenme probleminin teşhisi.

Kontrol ve Sonuç Koruma

Her hasta için özel olarak haftalık ve aylık kontrollerin yapılması, sonuçların değerlendirilmesi ve motivasyon sağlama, elde edilen sonucu koruma.