Göztepe Soyak Sitesi 15. Blok K:2 D:285 Göztepe
|Randevu Al: 0216 706 23 63
ayşegül göktanır kimdir

Diyetisyen Ayşegül Göktanır

Beslenme Uzmanınız ve Kilo Verme Danışmanınız

Gelin, sağlıklı bir yaşamın kapılarını birlikte aralayalım. Size özel beslenme programları ile vücudunuzun ihtiyacı olan mutluluğu yakalayalım.

Kısaca Ayşegül Göktanır

 1963 yılında Ankara’da doğdum. 1999 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Serigrafi bölümünden üçüncülükle mezun olduktan sonra uzun yıllar sanatla ilgilendim. 2011 yılında Marmara Üni. Beslenme ve Diyetetik Bölümü’ne başladım. Acıbadem Üni. Spor Diyetisyenliği, İstanbul Medipol Üni. Çocukluk ve Ergenlik Döneminde Tip 1 Diyabette Beslenme ve Karbonhidrat Sayımı ile Medipol Üni. Bariatrik Cerrahide Beslenme Yaklaşımı ve Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği Kurslarını tamamladım.

Kariyerim

Gentest Diet ve Pinner Test uygulayıcısı olarak, kişiye özel beslenme programları hazırlamakta ve 2015 yılından itibaren kendi kliniğimde hizmet vermekteyim. Sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekmek için ‘’Her şeyin başı sağlık, sağlığın başlangıcı sofralarınızdır’’ mottosuyla kurduğum Değişen Sofralar’da beslenme üzerine yazılar yazmaktayım. Çocuklarda, Kadınlarda, Yaşlılarda Beslenme gibi farklı dallarda danışanlarıma özel beslenme programları sunmaktayım.

Değişiklik Yapmaya Var Mısın?

“Hayatın şans eseri değil, yaptığın değişiklikler sayesinde düzelir!” Jim Rohn.

Karar Ver, Uygula!

10
Uzmanlık Alanı
1500
Danışan
15000
Verilen Kilo
1500
Sağlıklı Hayat

İnstagram'dan Takip Et

Sertifikalar

Mutlu, Sağlıklı, Genç ve Güzel!

Sağlıklı Yaşam Kitabı çok yakında, tüm kitapçılarda! Sağlıklı beslenmeye bugün başlayın, aynadaki farkı hemen görün!

Randevu Alın

Gelin, sağlıklı bir yaşamın kapılarını birlikte aralayalım. Size özel beslenme programları ile vücudunuzun ihtiyacı olan mutluluğu yakalayalım.